VETERINA 3V1Otevírací dobaORDINACEINZERCEPORADNAKONTAKT

Škrabadla pro kočky

Škrabadla pro kočkyJestli chcete opravdu potěšit svou kočičku, pořiďte jí pěkné a kvalitní škrabadlo. Kočky jsou dokonale přizpůsobené k životu v trojrozměrném světě a škrabadlo pro kočky je vlastně takový domácí strom. Takové správné škrabadlo pro kočky totiž zdaleka neslouží jen ke škrábání, ale dá se na něm šplhat, prolézat skrz různé schovávačky, spát a odpočívat ve výšce, lovit zavěšené bambulky atd..

Škrabadlo pro kočku

Z vlastní mnohaleté zkušenosti můžeme zodpovědně potvrdit, že kdo pořídí své kočičce škrabadlo pro kočky, ušetří nejenom na roztrhaných záclonách a podrápaném nábytku, ale hlavně se postará kočičce o zábavu, která jí nikdy neomrzí a umožní jí tak chovat se přirozeně. Škrabadla pro kočky jsou v dnešní době velmi rozvinutá kategorie. Můžete vybírat z velkého množství škrabadel a odpočívadel, ale doporučuji, aby mělo stabilní základnu, bylo minimálně 1,5m vysoké a co nejčlenitější.

Škrabadlo pro kočky by mělo patřit do základní výbavy každého správného chovatele a kdyby mohla vaše kočička mluvit, škrabadlo pro kočky by si jistě přála jako první. Navštivte náš e-shop a v kategorii škrabadla pro kočky jistě vyberete. Kdyby jste přeci jen váhali, klidně se na nás obraťte a rádi Vám poradíme. Uvidíte, že lze koupit kvalitní škrabadla pro kočku levně.

 

Ukázka jak může vypadat škrabadlo pro kočku:

škrabadlo pro kočku a škrabadla pro kočky škrabadlo pro kočku a škrabadla pro kočky škrabadlo pro kočku a škrabadla pro kočky

 

více škrabadel zdeMVDr. Daniela Králová

MVDr. Daniela Králová

Narozena 23. dubna 1975 v Praze

1990–1994 Střední zemědělská škola Brandýs n. Labem. Obor: chovatel – pěstitel

1994–2000 Veterinární a farmaceutická universita v Brně

1995–2001 Ústav anatomie, histologie a embryologie

2001–2003 Veterinární praxe v ZOO Liberec a na Veterinární klinice v Ostašově

2003–2005 Pohotovostní výjezdová služba a Veterinární ambulance v Praze 6 - Dejvicích

Od roku 2005 Veterina 3v1 v Praze 5 - Velká Chuchle

VETERINA 3V1   :  Otevírací doba   :  ORDINACE   :  INZERCE   :  PORADNA   :  KONTAKT
(c) 2020 webdirect, All rights reserved.
Hračky | Inzerce psi kočky a ostatní zvířátka | veterina3v1.cz