VETERINA 3V1Otevírací dobaORDINACEINZERCEPORADNAKONTAKT

Pelíšky pro psy, pelíšek pro pejsky

Proč jsou správné pelíšky pro pejsky tak důležité? Kromě milujícího pánečka potřebují psi také svůj výsostný prostor kde mohou odpočívat, relaxovat a cítit se naprosto bezpečně a to by měl být právě jejich pelíšek. Nezapomínejme, že psi tráví odpočinkem daleko více času než lidé, proto je pelíšek pro psa základní výbavou.


Pelíšky pro psyV přírodě si divocí psi i vlci hledají také pelíšky v podobě doupat a nor ať již vyhrabaných v zemi, či ve sklaních rozsedlinách, jeskyních nebo jiných k tomu vhodných prostorách.Všechny mají však něco společného : je to bezpečný, klidný a pohodlný úkryt a tím bychom se měli řídit při výběru pelíšku i my. V ordinaci svým klientům vždy radíme, aby vzali při výběru správného pelíšku pro psy v potaz i zdravotní stav, věk, povahové a plemenné vlastnosti a hlavně, aby vytvořili svému pejskovi minimálně dva pelíšky. Jeden ve stylu doupátka, kukaně, boudy či jeskyňky, který pes vyhledá, když chce mít opravdu klid a nerušeně odpočívat a druhý pelíšek, takzvaně pohodlné místečko v centru dění, odkud nás může sledovat, komunikovat s námi a cítit se součástí smečky protože je tvor společenský a zvědavý.

Pelíšek pro psa

V dnešní době existuje opravdu velmi pestrá nabídka pelíšků pro psy a je spíše problém si správně vybrat. Pelíšky pro psy se dělí např. podle materiálů z kterých jsou vyrobeny, barev, tvarů, velikostí, dokonce existuje i kategorie pelíšky pro psy cestovní ! Přesto mějte prosím vždy na paměti, aby pelíšek pro psa splňoval především svůj účel a aby mu byl příjemným a bezpečným místem k odpočinku. Můžete se podívat do našeho e-shopu do kategorie pelíšky pro psy a pokud byste potřebovali poradit, klidně se na nás obraťte.

 

Ukázka jak může vypadat pelíšek pro pejska

Pelíšky pro psyPelíšky pro psyPelíšky pro psy

 

více pelíšků zdeMVDr. Daniela Králová

MVDr. Daniela Králová

Narozena 23. dubna 1975 v Praze

1990–1994 Střední zemědělská škola Brandýs n. Labem. Obor: chovatel – pěstitel

1994–2000 Veterinární a farmaceutická universita v Brně

1995–2001 Ústav anatomie, histologie a embryologie

2001–2003 Veterinární praxe v ZOO Liberec a na Veterinární klinice v Ostašově

2003–2005 Pohotovostní výjezdová služba a Veterinární ambulance v Praze 6 - Dejvicích

Od roku 2005 Veterina 3v1 v Praze 5 - Velká Chuchle

VETERINA 3V1   :  Otevírací doba   :  ORDINACE   :  INZERCE   :  PORADNA   :  KONTAKT
(c) 2020 webdirect, All rights reserved.
Hračky | Inzerce psi kočky a ostatní zvířátka | veterina3v1.cz